Projekt SIMPLE organizuje školení pro pracovníky absolventských center (Alumni Centres)

V rámci projektu Erasmus+ SIMPLE pod vedením FTZ, Vídeňská univerzita BOKU (Universität für Bodenkultur Wien) přivítá ve dnech 9. - 13. října 2017 pracovníky partnerských asijských a evropských univerzit (z Kambodži, Indonésie, Thajska, České republiky a Belgie), kteří se zaměřují na aktivní spolupráci mezi univerzitou a jejími absolventy. Cílem školení je předání a sdílení nejlepších zkušeností pro založení nových absolventských center v Kambodži a zvýšení efektivity již existujících center na indonéských a thajských partnerských univerzitách. Nedílnou součástí školení je i vzájemné obohacení univerzit v problematice získávání a další spolupráce s absolventy.

Během pěti dní budou prezentovány a diskutovány výsledky podrobné studie absolventských center, přední odborníci představí nejvyužívanější služby v oblasti práce s absolventy a proškolí v oblasti propagace, sociálních médií, stáží a předají jim praktické zkušenosti pro pořádání akcí. Závěr setkání bude zaměřen na práci v týmech složených ze zástupců partnerských evropských a asijských univerzit, které zhodnotí dosavadní činnost absolventských center a navrhnou na základě nabytých znalostí a zkušeností konkrétní kroky pro jejich zefektivnění.

Nejdůležitější poznatky a praktické zkušenosti budou zahrnuty do studie Assessment study of the examples of good practises of Alumni centres, která bude k dispozici od listopadu 2017 na webových stránkách www.projectSIMPLE.eu

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.