Stipendia BTHA na studium v Bavorsku 2022/23 - uzávěrka 1. prosince 2021

Rádi bychom Vás upozornili na blížící se uzávěrku podávání žádostí o stipendia Česko-bavorské vysokoškolské agentury (BTHAna roční studijní pobyt v Bavorsku.

Termín podávání žádostí o stipendia na akademický rok 2022/23 je 1. prosinec 2021.

Stipendium BTHA je určeno k financování navazujícího magisterského nebo doktorského studia na bavorské veřejné vysoké škole a může být prodlouženo na max. 3 roky. Stipendium lze udělit i na roční studijní pobyt v Bavorsku v rámci doktorského studia na české veřejné vysoké škole.

Stručné informace ohledně stipendií a podání žádosti naleznete na našich stránkách a v přiloženém letáku BTHA, podrobné informace a formuláře k podání žádosti jsou k dispozici na stránkách BTHA.

Vzhledem k tomu, že v zimním semestru 2021/22 je prezenční výuka na bavorských vysokých školách opět možná, se očekává, že nejpozději v příštím akademickém roce 2022/23 bude prezenční výuka již pravidlem.

Zájemci se mohou s případnými dotazy (v češtině, němčině či angličtině) obrátit na referentku stipendijních programů BTHA, paní Martinu Guttenberger – email: guttenberger@btha; tel. +49 941 943 5315