Stipendia na základě mezinárodních smluv - Peru, Rusko

Národní univerzita v Ucayali (Universidad Nacional de Ucayali) v Peru nabízí 2 místa na studijní a výzkumné pobyty pro studenty MSP a DSP v oboru lesnictví či zemědělství se zvláštním zaměřením na agroforestrii v délce 3 až 9 měsíců. Termín odevzdání přihlášek je 29. listopadu 2019 do 15:00. Zájemci doručí požadované dokumenty (některé musí být ve španělštině) ve stanoveném termínu do sídla Akademické informační agentury (Dům zahraniční spolupráce, AIA, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1). 

***

Dále Vás informujeme o vypsání výběrového řízení na stipendijní pobyty v Rusku. Nabízena jsou 4 místa na studijní pobyty pro studenty DSP a 15 míst na studijní a výzkumné pobyty pro akademické pracovníky VŠ. Termín odevzdání přihlášek je 30. listopadu 2019. Zájemci doručí požadované dokumenty ve stanoveném termínu do sídla Akademické informační agentury (Dům zahraniční spolupráce, AIA, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1). 

Do výběrového řízení se mohou hlásit studenti, resp. vyučující všech veřejných VŠ. Obecné informace k výběrovým řízením naleznete zde.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.