Stipendium na letní školy a jazykové kurzy v Bavorsku

rádi bychom Vás informovali, že stipendium na letní školy a jazykové kurzy v Bavorsku lze využít mj. k účasti na následujících letních kurzech německého jazyka:

O stipendium se mohou ucházet studenti, vědci a zaměstnanci českých veřejných VŠ do 29. 3. 2023 resp. do vyčerpání stipendijních prostředků:

https://www.btha.cz/cs/stipendia/jazykove-kurzy-a-letni-skoly-v-bavorsku

Současně je nutné se individuálně přihlásit na vybraný kurz u pořádající vysoké školy (viz výše).

Více informací o letních školách, jazykových kurzech i studiu v Bavorsku a o stipendijní nabídce BTHA se můžete dozvědět na online akci "Za studiem do Bavorska", která se koná ve čtvrtek 9. 3. 2023 v 16 hod. na platformě Zoom. Pozvánky s přístupovým linkem viz příloha nebo https://www.btha.cz/cs/

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.