Termíny uzávěrek stipendií Fulbrightovy komise na akademický rok 2023/24 se blíží!

Využijte možností stipendií pro výzkumné a studijní pobyty studentů, na krátkodobý pozvat odborníka z USA, stipendia pro vědce a přednášející a také za účelem zpřístupňování vědeckých poznatků širší veřejnosti.

Komise J. Williama Fulbrighta byla založena v roce 1991 na základě mezivládní dohody mezi Českou republikou a Spojenými státy za účelem podpory vzdělávacích, vědeckých a kulturních výměn. Komise spravuje česko-americký program vládních stipendií a poskytuje informační a poradenské služby pro zájemce o studium v USA. Bližší informace o Fulbrightově komisi, včetně seznamu všech českých a amerických stipendistů, naleznete na tomto webu.

Další informace naleznete na našem webu ZDE.