Za studiem do Bavorska - Pozvánka na online akci BTHA 28.2. v 17:00

Rádi bychom Vás pozvali na online akci s názvem "Za studiem do Bavorska", kterou pořádá Česko-bavorská vysokoškolská agentura (BTHA) v pondělí28. února 2022 v 17 hod.

Během akce budou představeny možnosti studia na vysokých školách v Bavorsku a stipendijní nabídky BTHA. Prostor dostanou i bývalí stipendisté, kteří se podělí o své zkušenosti ze studia či letní školy v Bavorsku. Akce je určena všem zájemcům z veřejných vysokých škol v ČR.

Akce proběhne přes platformu Zoom, potrvá max. 60 min a je přístupnábez předchozího přihlášení přes tento odkaz:https://uni-regensburg.zoom.us/j/65275754426

Pozvánku naleznete také na stránkách AIA.