Den otevřených dveří– zažijte FTZ na vlastní kůži

Přijďte se k nám podívat v pátek 22. března 2024 od 9:00 do 15:00 na Den otevřených dveří na Fakultě tropického zemědělství ČZU v Praze.

Budete mít možnost poznat naše studijní programy a prostředí kampusu. Seznámíte se se zástupci studentských organizací, získáte informace o studiu a o možnostech mezinárodního studia nebo zapojení do výzkumných týmů. Na 10:00 a 12:00 je připravena přednáška o studiu na FTZ, prezentace studijních programů, setkání se studenty FTZ, kteří představí benefity studia ze svého pohledu.

Vždy v celou hodinu jsou pro zájemce připraveny komentované prohlídky Botanické zahrady a přístupné budou také laboratoře a Herbárium.

Informace o přijímacím řízení

Máte zájem stát se součástí našeho týmu?

Přihlášky do studijních programů je nutné podat online do 31. března. Přijímací řízení se liší v závislosti na zvoleném programu.

Pro osoby s mimořádnými akademickými výsledky může být přijetí do bakalářského programu povoleno bez přijímacích zkoušek. Studující, kteří mají průměr do 1,6 z posledního ukončeného ročníku (nebo maturitního vysvědčení) nebo patří mezi úspěšné řešitele předmětových olympiád apod., mohou nastoupit do bakalářského studia bez přijímací zkoušky, jen je nutné i v tomto případě vyplnit přihlášku.

Pro další podrobnosti týkající se požadavků a postupů pro přijetí se neváhejte obrátit na zástupkyně našeho Studijního oddělení: admission_ftz@ftz.czu.cz.