EIT Food RIS Solutions - možnost zapojení pro týmy studentů - přihlášky do 30/06/2019

Dovolujeme si Vás informovat o soutěži pro studenty a mladé výzkumníky EIT Food RIS Solutions, kterou pořádá EIT Food.

Soutěž je určena skupinám studentům všech studijních programů (Bc, MSc, PhD), kteří mají zájem se podílet na řešení výzev identifikovaných partnery EIT Food v oblasti potravinářského průmyslu.

Soutěžní týmy budou mít na rozvoj svých nápadů 3 měsíce, během kterých se jim dostane mentoringu od zkušených business koučů. Nejlepší týmy studentů získají pozvání a pokrytí cestovních nákladů na „Foodhatons”, které se budou konat v listopadu v Polsku a v Itálii.

Foodhaton je „marathonem“, během kterého týmy odprezentují svoje inovativní řešení před interdisciplinární porotou, a budou mít možnost se účastnit řady tematických workshopů a navázat cenné kontakty.

Termín podání žádostí je do 30/06/2019, přihlášky je možné podat prostřednictvím formuláře zde.

Bližší informace o podmínkách výzvy jsou k dispozici na stránce EIT Food RIS Solutions.