Dovolujeme si vás pozvat na prestižní akci pořádanou rektorátem ČZU v Praze a Katedrou informačních technologií. Není nutné umět programovat. Stačí trocha kreativity a zájem o aplikace jakéhokoli druhu.

V ČEM SOUTĚŽ SPOČÍVÁ?

• Hackathon je určen pro všechny studenty ČZU v Praze napříč fakultami.
  • Cílem hackathonu je vytvořit dobrý nápad, který může být využit v rámci rozvoje a budování smart řešení nejen v rámci kampusu ČZU (kampus, vesnice, město a další).
  • Vítězné týmy obdrží hodnotné ceny sponzorů.
  • Vyhodnocené inovativní nápady (projekty) mohou týmy dále rozvinout v rámci realizace „ČZU Smart Digital Campus“ a v praxi.

PRO KOHO JE SOUTĚŽ URČENA?

• Soutěží 2-3 členné týmy studentů z celé univerzity

KDY A KDE?

• Termín konání: 23. 11 - 30. 11.2021. viz podrobný harmonogram.
  • Forma: hybridní (předpoklad kombinace off-line a on-line)
  • Uzávěrka přihlášek 18. 11. 2021

Veškeré informace a možnost se registrovat naleznete ZDE.