4. ročník International Fair Party se vydařil

Ve středu 7. prosince proběhl na naší fakultě již čtvrtý ročník International Fair Party pořádané studentským spolkem BeFair.

V úvodní části jsme si poslechli proslov děkana fakulty doc. Ing. Jana Banouta PhD., dále pak paní Manal z Velvyslanectví Syrské arabské republiky v Praze, Hany Chorváthové z Fair Trade Česko a Slovensko, Veroniky Uhlířové z projektu GLEN (Global Education Network of Young Europeans), Ing. Ingrid Melnikovové PhD. z Mezinárodního oddělení FTZ a Vojtěcha Marka, předsedy spolku BeFair.

O letošní program se postarali zástupci tří zemí: Sýrie, Kambodži a Myanmaru. Byli jsme potěšeni vysokým počtem návštěvníků, pro které byl přichystán zajímavý kulturní program a ochutnávky tradičních pokrmů. Součástí programu byly i ukázky národních tanců a zpěv. Jak je na událostech pořádaných BeFair již zvykem, ani zde nechyběla fairtradová káva a občerstvení. Akce se zúčastnil i spolek Derbianus Conservation, který se již řadu let zabývá ochranou ohrožené antilopy Derbyho.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.