Cena Wernera von Siemense 2021 Letos můžete vyhrát i Vy!

Již 24. rokem oceňujeme nadané studenty přírodovědných a technických oborů, akademické osobnosti a nadšené vědce prestižní Cenou Wernera von Siemense. Svým rozsahem, výší finančních odměn a tradicí patří naše soutěž mezi nejvýznamnější nezávislé iniciativy tohoto druhu v České republice.

Vítězné práce vybírají nezávislé komise složené z rektorů a prorektorů předních českých univerzit, ředitelů ústavů AV a předsedkyně Akademie věd.

Přihlašování začne 1. srpna 2021. Těšíme se na nové přihlášky a děkujeme všem fanouškům vzdělání a vědy.

Počet přihlášených studentů od vedoucího práce ani počet nominací za univerzitu nejsou omezeny.

Podávání přihlášek bude ukončeno k 30. listopadu 2021 na www.cenasiemens.cz.

Záštitu opětovně poskytlo Ministerstvo průmyslu a obchodu a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.