Zveme všechny zájemce o studium a další návštěvníky na online Den otevřených dveří, který proběhne 19. 3. 2021. od 11:00 do 17:00

Na co se můžete tentokrát těšit?

Dopolední blok ČZU:

11:00 – 11:30   ČZU vysílání o univerzitě

Odpolední blok FTZ:

15:30 – 16:30  LIVE CHAT s Markem a Ingrid (90min)

Na FTZ YouTube kanále můžete zhlédnout:

• instruktážní video Studium na FTZ: návod k použití v podání Ingrid Faltové (o studiu a programech i přijímacím řízení)
  • FTA study guide  presented by Beatriz Rubio Alonso
  • prezentace studijních programů
  • video Věda na Tropech, které vám poodhalí, jaký výzkum probíhá v nově vybudovaném Pavilonu tropického zemědělství na FTZ
  • rozhovor s děkanem FTZ prof. Janem Banoutem

Na kanále YouTube můžete shlédnout i 20ti minutové přednášky na tato témata:

• VIRY – SMRTÍCÍ NANOREPLIKÁTOŘI

• SAVANOU OD SENEGALU PO NIGER

• TERMITI – EKOSYSTÉMOVÍ INŽENÝŘI TROPŮ

Den otevřených dveří na ČZU aneb vše na jednom místě naleznete ZDE.

Můžete nás kontaktovat na našich sociálních sítích:

Facebook a Instagram (@ftz.czu.cz), e-mailem: admission_ftz@ftz.czu.cz

nebo telefonicky: +420 22438 2164 – dotazy týkající se přijetí do studia, průběh studia apod.

Těšíme se na vás! Vaše Fakulta tropického zemědělství

Zajímá vás, jak vypadá studium a výjezdy našich studentů? Podívejte se na video nebo do galerie níže.

A kdo vás na Tropech bude učit si můžete prolistovat ZDE.