Doplňkové kolo na Erasmus+ studijní pobyt v letním semestru 2021/22

Přihlásit se můžete nahráním následujících dokumentů https://1url.cz/@Erasmus_Apps nejpozději do 19. září 2021, do 23:59 h – všechny soubory nutno nahrát jako 1 pdf soubor s Vaším jménem a označením Erasmus+ LS 2021_22.

  • Shrnutí (jméno, příjmení, kontaktní e-mail, stát a název univerzity, o kterou máte zájem, semestr studia, na který plánujete vyjet)
  • Výpis dosavadních studijních výsledků (z UISu, příp. Diploma Supplement) + spočítaný průměr známek
  • Motivační dopis v AJ + v jazyce, ve kterém budete studovat
  • Potvrzení o zkoušce z jazyka, ve kterém budete studovat (preferujeme mezinárodně uznávaný certifikát nebo státní zkoušku; pokud nemáte, Katedra jazyků vydá potvrzení o studiu jazyka na ČZU, pro studium v AJ nutná úroveň B2!!informujte se předem o možnostech složení zkoušky na KJ) – lze dodat později
  • Souhlas Vašeho vedoucího bakalářské/diplomové/disertační práce s výjezdem, formulář je k dispozici na stránkách FTZ v sekci Mezinárodní vztahy – Erasmus+ (lze nahradit e-mailem od školitele) – lze dodat později

Součástí výběrového řízení je pohovor v jazyce, ve kterém budete studovat + u většiny i v jazyce hostitelského státu. Pohovory proběhnou 21.9.2021 online, dostanete včas pozvánku.

Upozornění – přihláška pouze na 1 zahraniční univerzitu!!! (+možnost 1 „náhradní“, pokud by kapacita byla plná)

  • i doktorandi se mohou hlásit na Erasmus+ studijní pobyt!! (a použít jej jako stáž)
  • Pokud již student jednou absolvoval studium v zahraničí v rámci programu Erasmus, nevadí – může se přihlásit znovu!! (až 12 měsíců podpory z programu Erasmus+ v 1 studijním cyklu!!)
  • Další informace na webu FTZ, příp. na e-mailu: hummelova@ftz.czu.cz.
  • Informace o jazykových požadavcích (vč. požadavků na certifikáty) jednotlivých univerzit a nabídky předmětů naleznete na stránkách dané univerzity.

 Veškeré informace naleznete ZDE.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.