FTZ vyzývá k podpoře Zoo Hodonín, zdevastované ničivým tornádem

Tornádo, které je typické spíše pro hollywoodské filmy nežli české luhy a háje se v noci 24. června prohnalo jižní Moravou a mimo jiné srovnalo se zemí půlku ZOO HODONÍN, se kterou FTZ ČZU v Praze již 20 let spolupracuje v rámci chovu antilopy losí. Zoo Hodonín je také řádným členem spolku Derbianus a pravidelně podporuje záchranu antilopy Derbyho. Proto se FTZ ve spolupráci se spolkem Derbianus rozhodla pomoci této zoo. Momentálně je zahrada bez elektřiny, bez vody i internetu. Zvířata jsou v šoku, stromy popadané, ploty zničené. Finanční pomoc při nadcházející obnově zdevastované zahrady bude více než potřebná. Rádi bychom požádali studenty, zaměstnance a přátelé FTZ, aby podpořili obnovu ZOO HODONÍN. Děkujeme!

PŘISPĚT MŮŽETE ZDE.