Měsíc žen ve vědě na ČZU

Fakulta tropického zemědělství spolu s ČZU spustila u příležitosti Mezinárodního dne žen a dívek ve vědě kampaň „Měsíc žen ve vědě“.

Kampaň vznikla s podporou projektu AGRIGEP.

Tento svátek připadl na neděli 11. února, kdy jsme odstartovali sérii rozhovorů a budeme pokračovat až do Mezinárodního dne žen 8. března. Každý týden budou představeny vědkyně jednotlivých fakult. Jako první jsme oslovili Ing. Janu Mazancovou, PhD., která působí na katedře udržitelných technologií Fakulty tropického zemědělství.

Celý rozhovor si můžete přečíst na webu Živé univerzity.