Mezinárodní projekt FTZ a MHNNKM na téma výzkumu biodiverzity hmyzu v Bolívii

Pod záštitou Fakulty tropického zemědělství (FTZ) a Museo de Historia Natural Noel Kempff Mercado (MHNNKM) probíhá mezinárodní projekt na téma výzkumu biodiverzity hmyzu na vybraných lokalitách v Bolívii. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z nedávné expedice (leden 2018) entomologických expertů a nadšenců, mezi něž např. patří významný český neurochirurg Plk. prof.  MUDr. Vladimír Beneš, DrSc., či oblíbený herec Oldřich Kaiser