Oceněný tým FTZ na mezinárodní konferenci

Během svého letního výzkumného pobytu na Filipínách se tým z Laboratoře etnobotaniky a etnofarmakologie zúčastnil mezinárodní konference „1st International Conference on Food, Environment and Culture“ v  univerzitním městě Baguio City.

Jejich příspěvek týkající se antimikrobiální a antioxidační aktivity méně známých kambodžských jedlých a léčivých rostlin získal jedno ze tří ocenění udělovaných v kategorii nejlepší poster. Tým ve složení Johana Rondevaldová, Markéta Houdková a Ladislav Kokoška obstál v konkurenci více než 140 účastníků z devíti zemí.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.