Pojďte k nám pracovat! FTZ hledá IT Technika

Fakulta tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze přijme zaměstnance na pozici:

IT Technik

Náplň práce:

• Odborné a podpůrné činnosti v IT oblasti
  • Udržuje knowledge-base o nových SW, aplikacích a dalších technologiích
  • Podpůrné činnosti – audiovizuální technika
  • Vývoj softwarových nástrojů např. Excel nebo Access
  • Instalace, správa a údržba výukového SW
  • Správa a údržba koncových stanic
  • Komunikace v rámci pracovních skupin
  • Vykonává další činnosti související s projektem dle požadavků  koordinátora projektu, odborného pracovníka projektu a tajemníka/tajemnice FTZ

Požadavky:

• Minimálně SŠ IT směru, VŠ v IT oboru výhodou, vhodné I pro studenty, samostatnost při řešení problémů, zodpovědnost.

Nabízíme:

• práci na částečný úvazek, úprava pracovní doby po dohodě s nadřízeným. Příjemné mezinárodní pracovní prostředí, zázemí velké instituce.

Pracovní úvazek: 0,5  / 20 hod. týdně  případně modifikace dle dohody

Nástup možný od: 2. 1. 2023