Pojďte k nám pracovat! FTZ hledá PR koordinátora/ku

Fakulta tropického zemědělství je malá instituce s pestrými mezinárodními aktivitami. Hledáme člověka, který bude mít přirozený zájem proniknout do univerzitního prostředí a života na naší fakultě, a bude nám oporou. Tato pozice není jen čistě manažerská, ale především exekutivní. Budete potřeba všude tam, kde se bude něco dít.

Co potřebujeme:

• Účast na pravidelných schůzkách Oddělení veřejných vztahů ČZU, pravidelných schůzkách s proděkankou/proděkanem pro rozvoj, reportování aktivit.
  • Přípravu strategie PR fakulty a koordinace jejího naplnění (s důrazem na vlastní proaktivitu).
  • Textové a grafické zpracování článků na web, letáčků, plakátů, příspěvků na sociální sítě.
  • Vyhledávat příležitosti zviditelnění našich odborníků a jejich aktivit v médích.
  • Spravovat obsah na sociálních sítích – Facebook, Instagram a LinkedIn, aktualizace webu.
  • Aktivně se podílet na vytváření portfolia fakultních PR předmětů.
  • Koordinovat / monitorovat aktivity studentských spolků
  • Zajišťovat a aktivně se podílet na organizaci tradičních propagačních akcích interních (např. Dny otevřených dveří, Zahradní slavnost, Noc vědců) i externích mimo ČZU (např. Gaudeamus, veletrhy vysokých škol, návštěvy středních škol, Festival vědy), a společenských akcí pro zaměstnance a akademickou obec.
  • Mít aktivní zájem o studijní programy, které fakulta nabízí, a práci výzkumných týmů a podporovat zviditelnění výsledků jejich aktivit.

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání, nejlépe humanitního zaměření
  • Zkušenost s PR výhodou
  • AJ na úrovni C1 (angličtina je běžným pracovním jazykem), ČJ výborný
  • Proaktivita, samostatnost, chuť pracovat
  • Komunikativní, organizační dovednosti a estetické cítění

Nabízíme:

• 25 dní dovolené, 3 sick days/rok
  • Příjemné prostředí zeleného kampusu – Praha Suchdol
  • Příležitost k osobnímu i profesnímu růstu (jazykové kurzy, tuzemské i zahraniční stáže v rámci programu Erasmus)
  • Program benefitů pro zaměstnance ČZU

Úvazek: 1,0

Nástup možný ihned.

Prosím zašlete CV a motivační dopis v češtině (nejlépe i v angličtině)

Více informací naleznete ZDE.