Pozvánka na Výstavu: Macuya - Svět rudých dřev

Poznejte peruánské unikátní amazonské "Lesnické, výzkumné a výukové centrum – Bosque Macuya" prostřednictvím výstavy fotografií a přednášky. 

Bosque Macuya je jedním z posledních kousků původní amazonské vegetace, který pod vedením Ucayalské Národní Univerzity slouží rozvoji studia lesních věd a ochraně přírody. Tento les již vyškolil mnoho místních i řadu českých studentů, jeho přítomnost i budoucnost je však nyní vážně ohrožena nelegálním odlesňováním a zájmem obchodníků s pozemky. Rozmanitá tropická fauna a flora rychle ustupuje palmě olejné a jiným potřebám civilizace.

Přežije rok 2019?

Přijďte se podívat na výstavu, která bude probíhat 4.ledna až 31.března 2019 v Městském muzeu Horažďovice.

Zároveň proběhne i přednáška Ing. Alexandra Rollo a to 8.února 2019 v 18:00.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.