Save the date: Evaluation Society Conference "Approach to people and data"

Fakulta tropického zemědělství ČZU ve spolupráci s Českou evaluační společností pořádá další ročník mezinárodní konference zaměřené na teorie i praxi v evaluacích. Odborné příspěvky zahrnují jak výzkumné a evaluační metody, tak realizace a dopady evaluací do „evidence-based“ hodnocení politik. Letošní odborné téma je zaměřeno na „Přístupy k datům a lidem“.

V letošním roce je konference organizována plně online, v českém i anglickém jazyce a zahrnuje i prezentující a účastníky ze zemí Visegrádu a ostatních zemí EU. Účastní se ji také zástupci Evropské evaluační společnosti a zástupci IDEAS (International Development Evaluation Association).

Součástí konference jsou i praktické workshopy zaměřené na výzkumné a evaluační metody.

Speciální sekce je věnována studentům, kteří se evaluačním technikám a hodnocení politik věnují ve svém výzkumu.

Termín na přihlašování příspěvků je 23.4.2021.

Zasílejte je emailem na: drlikova@czecheval.cz nebo ces@czecheval.cz

Termín pro registraci účastníků konference a podrobný program bude zveřejněn na konci dubna.

Více informací zde: hejkrlik@ftz.czu.cz