Staňte se jedním z nás! FTZ hledá tajemnici/tajemníka fakulty

Chcete dělat práci, která má smysl?

Chcete se podílet na zajímavých projektech?

Chcete, aby za Vámi byly vidět výsledky Vaší práci?

Odpověděli jste třikrát ano? Pak se přihlaste do výběrového řízení na pozici TAJEMNÍK/TAJEMNICE FAKULTY

Náplň práce:

Tajemnice/tajemník řídí děkanát fakulty, její hospodaření, nakládá s majetkem svěřeným fakultě a podílí se na rozvoji fakulty s cílem ekonomického přínosu pro fakultu.

Metodicky vede administrativní personál kateder.

Řídí sestavování a kontrolu rozpočtu fakulty, připravuje podklady pro rozdělování finančních prostředků, sleduje jejich čerpání a přijímá opatření k zajištění efektivního, účelného a hospodárného nakládání s veřejnými finančními prostředky.

Je zodpovědný/á za vnitřní správu fakulty, stav vnitřních předpisů fakulty a jejich aktualizaci a technickou správu budovy.

Zastupuje fakultu při jednáních s ostatními fakultami, na poradách kvestora, s ostatními útvary rektorátu a na jednáních mimo univerzitu.

Aktivně se podílí na tvorbě nových strategií rozvoje fakulty a efektivního nastavení vnitřních procesů.

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického zaměření.
  • Zkušenosti s finančním řízení organizace.
  • Orientace v právní problematice.
  • Organizační, komunikační prezentační a administrativní dovednosti.
  • Znalost českého jazyka (mateřský jazyk nebo úroveň C2) a anglického jazyka na min. úrovni B2 - anglický jazyk je pracovním jazykem většiny jednání na úrovni fakulty a se zahraničními partnery.
  • Samostatnost, tvůrčí a systémový přístup k řešení úkolů.
  • Znalost vysokoškolského prostředí výhodou.
  • Praxe ve vedoucích funkcích výhodou.
  • Občanská bezúhonnost.

Nabízíme:

• Nestereotypní a zodpovědnou práci na manažerské pozici fakulty s unikátními mezinárodními aktivitami.
  • Příležitost k seberealizaci a manažerskému růstu.
  • Příjemné pracovní prostředí v zeleném kampusu na okraji Prahy (Suchdol).
  • Zázemí významné instituce s tradicí.
  • Motivující mzdové podmínky.
  • Příležitost k osobnímu i profesnímu růstu (jazykové kurzy, tuzemské i zahraniční stáže v rámci programu Erasmus).
  • Program benefitů pro zaměstnance ČZU.

Pracovní úvazek: 1,0

Nástup možný od: květen 2023 nebo dle dohody po ukončení VŘ

Výběrové řízení: Uzávěrka přijímání přihlášek: 27. 4. 2023

V případě zájmu zašlete:

• průvodní dopis ČJ/AJ
  • strukturovaný životopis ČJ/AJ
  • kopii dokladů o ukončeném vzdělání

V případě Vašeho zájmu o danou pozici zašlete Váš životopis na e-mail

recruitment@rektorat.czu.cu nejdéle do 27.4.2023