TAČR - program ZÉTA pro mladé vědce do 35 let

První výzva programu ZÉTA bude zaměřena na podporu spolupráce akademické sféry a podniků prostřednictvím zapojení posluchačů/posluchaček magisterských a doktorských studijních programů vysokých škol a mladých výzkumných pracovníků/pracovnic ve věku do 35 let. Cíle projektů musí vycházet z tematických prioritních oblastí, které jsou uvedeny v příloze č. 22 Zadávací dokumentace programu ZÉTA.  
 
Řešitelský tým je nejméně čtyřčlenný (tj. tři studenti resp. mladí výzkumní pracovníci a mentor). Členové řešitelského týmu jsou zaměstnanci uchazeče nebo se jimi po udělení podpory stanou, vedoucím řešitelského týmu může být pouze student nebo mladý výzkumný pracovník, který k datu ukončení soutěžní lhůty dosáhne věku nejvýše 35 let; členem řešitelského týmu může být pouze student anebo mladý výzkumný pracovník, který k datu ukončení soutěžní lhůty dosáhne věku nejvýše 35 let; součástí řešitelského týmu je osoba (mentor) starší 35 let s odpovídajícími zkušenostmi z akademické a/nebo aplikační sféry; příjemci budou povinni prokázat spolupráci v oblasti řešení projektu s aplikačním partnerem nebo se zahraniční institucí s propracovaným systémem komercionalizace, a to dle specifikace v zadávací dokumentaci.
 
Výše dotace: max. 5 mil. Kč na 1 projekt
Podíl dotace na celkových způsobilých výdajích: max. 85 % (pro výzkumné organizace až 100%)
Doba realizace: max. 2 roky
Předkládání projektových žádostí: vyhlášení výzvy 29. března 2017, předpokládaný termín uzavření výzvy počátek dubna 2017 (TAČR upřesní)
Další informace: ZDE 
 
Zájemci se mohou zúčastnit školení, které se bude konat dne 13. února 2017 od 10:00 hodin na Technologické agentuře ČR (pro účast na školení je nutná registrace na tomto odkazu.
 
Více informací naleznete rovněž v příloze.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.