Účast na veletrhu „Vysokoškolské vzdělávání v České republice“ v Bulharsku

Ing. Alexandr Kandakov, Ph.D. reprezentoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze prostřednictvím Fakulty tropického zemědělství na mezinárodním veletrhu „Vysokoškolské vzdělávání v České republice“ v Bulharsku. Veletrh byl organizován Českým centrem v Sofii dne 17. března 2018. Veletrh „Vysokoškolské vzdělávání v České republice“ se konal vůbec poprvé v prostorách Českého centra a jednalo se o jeho premiéru v Bulharsku. Navštívilo ho přibližně 145 studentů středních a vysokých škol. V rámci konsorcia „Study in Prague“ na veletrhu byli přítomni zástupci Vysoké školy chemicko-technologické v Praze (VŠCHT), Českého vysokého učení technického v Praze (ČVUT), České zemědělské univerzity v Praze (ČZU) a Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE). Během veletrhu proběhla informační prezentace zaměřená na vzdělávání a možnosti studia na vysokých školách v Praze.

Česká zemědělská univerzita v Praze měla vyhrazené místo ve společném informačním stánku konsorcia „Study in Prague“, který sloužil k přímému kontaktu a sdílení informací potenciálním uchazečům o studium včetně rozdávání propagačních materiálů univerzity a fakulty. Zároveň Alexander Kandakov měl možnost přednést krátkou 10 minutovou prezentaci o České zemědělské univerzitě v Praze, fakultách, studijních programech, atd. pro studenty a všechny zainteresované strany.