Pojďte k nám pracovat: Zahradník (m/ž) Botanické zahrady FTZ

Botanická zahrada České zemědělské univerzity v Praze hledá nového člena do svých pracovních řad. Náš přátelský kolektiv hledá člena, který se společně bude podílet na rozvoji naší botanické zahrady. Čekají Vás nejen základní zahradnické práce, ale můžete svůj potenciál rozvíjet dál. S námi poznáte svět tropických roslin, výborně se pobavíte v kolektivu a získáte neocenitelné zkušenosti.

Nabízíme:

• Práci na HPP s nástupem dle dohody (ideálně ihned)
  • Možnost učit se nebo zdokonalovat v zahradnickém oboru
  • Práci vhodnou i pro osoby bez praxe
  • Firemní benefity (Stravenky, Závodní stravování, Firemní školka, Odborná školení, Pracovní oblečení, Zahraniční exkurze, Podpora dalšího vzdělávání, Příspěvek na penzijní připojištění, Univerzitní sportoviště se zlevněnými vstupy apod.)
  • Dobrou dopravní dostupnost
  • Dlouhodobou spolupráci v zázemí České zemědělské univerzity
  • Příjemný kolektiv

Požadujeme:

• Spolehlivost, zodpovědný a pozitivní přístup k práci
  • Zručnost
  • Schopnost práce se zahradní technikou
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost týmové ale i samostatné práce

Výhodou pro Vás bude:

• Řidičský průkaz
  • Vzdělání v oboru zahradník
  • Uživatelská znalost MS office
  • Znalost anglického či jiného jazyka

V případě dotazů volejte tel: 723 018 565

Pošlete nám svůj životopis na recruitment@rektorat.czu.cz nebo jej zaneste přímo k nám.

Více informací o Botanické zahradě FTZ naleznete ZDE.