Call for papers GEOSCIENCES - GEOLINKS International Conference 2019

We would like to inform you that there is less than a month left to the early bird discounted price for registration to the GEOLINKS Conference. Publish you research in the Clarivate/WoS indexed conference proceedings remotely as Publisher or Virtual Lecturer, or get Publication and on the spot participation as Lecturer or PhD Student.

You can find the scientific topics HERE.

More information in attached flyer or ont THIS website.