Chcete pracovat na FTZ ČZU?

Chcete pracovat na FTZ ČZU?

Umíte anglicky? (alespoň úroveň B1) Rád/a komunikujete s lidmi? Rád/a pracujete s počítačem? Právě Vás hledáme! Fakulta tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze přijme zaměstnance na pozici: Referent oddělení pro vědu, výzkum a doktorské studium.

Hledáme někoho příjemného, komunikativního, zodpovědného. Vhodné i pro absolventy, praxe z vysokoškolského prostředí výhodou. Jedná se především o administrativní činnosti spojené s agendou doktorského studia, vědy a výzkumu.

Nástup možný ihned po ukončení výběrového řízení. Pracovní úvazek 1,0 (40 hodin týdně). V případě zájmu o danou pozici, zašlete prosím profesní životopis na email: horakovamarie@rektorat.czu.cz Uzávěrka výběru: 21. 10. 2018

Další informace naleznete v přiloženém letáku.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.