10. listopadu 2021; 14:00–20:00; Spojka Karlín

Humanitární a rozvojové organizace již po řadu desetiletí usilují o zlepšení životní situace jednotlivců a celých komunit v rozvojových zemích. V rámci svých aktivit usilují o zavádění účinných inovativních řešení a efektivních postupů a mnohdy navazují partnerství s řadou českých i místních firem, stejně jako s řadou českých i zahraničních donorů.

Jak může přispět spolupráce neziskových organizací, akademiků a zástupců podnikatelské sféry prostřednictvím inovací ke zlepšení situace v rozvojových zemích?
Jaké jsou přínosy a hlavní výzvy pro zavádění nových inovativních řešení do humanitární pomoci či rozvojové spolupráce?
Jak vůbec začít spolupracovat na řešení aktuálních rozvojových výzev a přinášet nová řešení?

Odpovědi na tyto otázky se dozvíte na inspiračním fóru IHRA 2021 pořádaném Charitou Česká republika ve spolupráci s FoRS - Českým fórem pro rozvojovou spolupráci.

Na inspirační fórum je možné registrovat se do 5. 11. na tomto odkaze: https://forms.office.com/r/mKaAv36VFu

Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.