Konference Tropentag 2024

V polovině září tohoto roku se opět uskuteční Tropentag 2024, významná mezinárodní akce zaměřená na výzkum v oblasti tropického a subtropického zemědělství, řízení přírodních zdrojů a rozvoje venkova.  

 

Konferenci Tropentag 2024 bude hostit University of Natural Resources and Life Sciences ve Vídni (BOKU) ve dnech 11. až 13. září 2024. Konference se bude konat nejen ve Vídni, ale také online.  

 

Téma konference:  

Prozkoumat příležitosti... pro řízení přírodních zdrojů a lepší život pro všechny. 

 

O konferenci 

Tropentag je každoroční mezinárodní konference zabývající se výzkumem v oblasti tropického a subtropického zemědělství, řízení přírodních zdrojů a rozvoje venkova. Tropentag pořádá Univerzita BOKU (Rakousko) a spolu s dalšími univerzitami z Německa (Berlín, Bonn, Göttingen, Hohenheim, Kassel-Witzenhausen, ZALF e.V., součástí je také belgická univerzita v Gentu  a Česká zemědělská univerzita v Praze. Na konferenci se podílá také Rada pro výzkum tropů a subtropů (ATSAF e.V.) ve spolupráci s fondem GIZ pro mezinárodní zemědělský výzkum (FIA).  

 

Cílem konference Tropentag 2024 je poskytnout výzkumným pracovníkům, vědcům, studentům, a dalším odborníkům platformu, na které se budou moci seznámit s četnými výzvami a příležitostmi v oblasti řízení přírodních zdrojů s cílem dosáhnout lepší kvality života pro všechny. Konference se zaměřením na udržitelný rozvoj se bude zabývat inovativními přístupy, mezioborovými řešeními a otevře naléhavé problémy v oblasti zemědělství, environmentálního managementu, potravinové bezpečnosti a života na venkově. 

 

Výzva k předkládání příspěvků a předběžné informace o konferenci jsou nyní k dispozici na tomto linku.

 

Podrobné informace (včetně workshopů a fotosoutěže) naleznete v textu výzvy ZDE.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.