Mentoringový program pro doktorandy a postdoktorandy – registrace do nového ročníku spuštěna

V březnu bude spuštěn nový ročník mentoringového programu pro začínající vědkyně a vědce, jehož cílem je pomoci doktorandům a postdoktorandům s rozjezdem jejich vědecké kariéry prostřednictvím navázání spolupráce se zkušenými výzkumníky a dalšími začínajícími vědci z jiných institucí, než na kterých sami studují a pracují.

Nový ročník odstartuje úvodními workshopy, kde si mentees vytvoří svůj mentoringový plán, na jehož naplnění budou spolupracovat s mentorem dle vlastního výběru. Součástí programu jsou také kurzy osobního a profesního rozvoje (např. projektový management, komunikační dovednosti či prevence vyhoření).

Program organizuje Národní kontaktní centrum - gender a věda Sociologického ústavu AV ČR již čtvrtým rokem. Doposud jej absolvovalo 164 mentees z 12 institucí po celé ČR. Účast je zdarma. Registrace probíhá do 20. února 2018 zde http://genderaveda.cz/mentoring/, kde najdete také další informace o programu. Nový ročník poběží od začátku března do konce roku 2018.

Pro inspiraci posíláme odkazy na naše videopříručku a výstavu.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.