Pozvánka na vědecký seminář: "Pytláctví a ochrana slonů a lidoopů ve střední Africe“

Katedra chovu zvířat a potravinářství v tropech Vás zve na vědecký seminář s názvem "Pytláctví a ochrana slonů a lidoopů ve střední Africe - postřehy ochranáře". Na tomto setkání se Vám představí Arthur F. Sniegon, odborník na ochranu přírody s rozsáhlými zkušenostmi ze střední Afriky.

Datum konání: 28. března 2024

Čas: 14:00 - 15:30 hod.

Místo konání: FTZ, místnost 116

Přijďte na inspirativní přednášku Arthura F. Sniegona, který s Vámi bude sdílet své poznatky z 14 letého dobrodružství v Kongu, Kamerunu a Čadu. Představí vám, jak probíhá monitorování ohrožených druhů a také jakým výzvám čelíme při ochraně divočiny před zločinem. Dozvíte se také o iniciativách zapojení místních komunit do udržitelného rozvoje, což představuje důležitý krok k harmonii mezi člověkem a přírodou.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.