Seminář Finanční aspekty projektu Horizont 2020 - 17. dubna na ČZU

Rádi bychom Vás a všechny potenciální výzkumníky na Vašich fakultách pozvali na seminář Finanční aspekty projektů Horizont 2020, který se bude konat ve středu 17. dubna 2019 na České zemědělské univerzitě v Praze ve spolupráci s Technologickým centrem AV ČR.

 

Vzhledem k zahájení několika nových projektů v programu Horizont 2020 na ČZU a celkovému většímu zájmu o tyto projekty jsme se rozhodli uspořádat seminář zaměřený na nejproblematičtější oblast programu.

 

Seminář bude určen řešitelům současných a nadcházejících projektů Horizont 2020, ale také výzkumníkům, kteří se chystají podávat návrhy projektů do programu Horizont 2020 v následujícím roce. Cílem semináře je představit základní finanční pravidla v projektech Horizont 2020 a jejich finanční reporting vůči Evropské komisi, dále seznámit posluchače se zkušenostmi této problematiky na VŠCHT a jak nastavit osobní náklady v projektech na ČZU.

 

Prosíme o rozšíření pozvánky mezi potenciální budoucí žadatele v programu Horizont 2020 na Vašich fakultách.

 

Detailní program semináře naleznete v přiložené pozvánce.

 

Registrovat se můžete do 15. dubna emailem na adresu jiranova@rektorat.czu.cz.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.