Pracovní nabídky

Bridge 47 Global Event - Technical Consultant

Projekt Bridge 47 má za cíl mobilizovat globální občanskou společnost prostřednictvím vzdělávání ke globálnímu občanství. Nyní hledají obsazení pracovní pozice Technického konzultanta na virtuální akci, která proběhne 25. - 28. května. Účelem bude technicky podporovat 4 denní akci v různých aspektech. Vytváříme prostor pro členy, aby spolupracovali na transformaci našich společností prostřednictvím vzdělávání a abychom jim pomohli najít inspirativní možnosti spolupráce. Předpokládá se, že tyto úkoly budou trvat 5–8 dní, v průběhu dubna až května. Deadline posílání přihlášek je do 4. dubna. Více informací naleznete zde.

Lutheran World Federation Prague - nabídka dvou pozic

Lutheran World Federation Prague (napojena na Diakonii ČCE) je nová organizace v České republice, která podporuje humanitární a rozvojovou činnost Světové luteránské federace se sídlem v Ženevě. Nyní hledá kolegy/ně na pozice Digital Support Officer a Sharepoint Officer na plný úvazek. Motivační dopisy a životopis v angličtině zasílejte do 4. dubna.

Neslyšící s nadějí - Koordinátor/ka rozvojových projektů pro Moldavsko

NsN působí již řadu let jako jedna z rozvojových a humanitárních organizací zaměřujících se na rozvojovou spolupráci a pomoc pro osoby se zdravotním postižením, zvláště sluchově postiženým. Nyní vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice Koordinátora/rky rozvojových projektů pro Moldavsko na DPP s flexibilní pracovní dobou s nástupem od dubna. Veškeré informace naleznete zde.

Technician - Genome Engineering

Agriculture plays a fundamental role in fulfilling many of humanity's basic needs: food, feed, energy. To support growers and those who take care of our environment, BASF develops innovative solutions for farming, pest control and landscape management - so that we can effectively contribute to improving people's lives and business' demands. Come join us on our journey to create solutions for sustainable agriculture at the Innovation Center of BASF Belgium Coordination Center CommV in Gent, Belgium.

Senior Scientist Genome Engineering

Agriculture plays a fundamental role in fulfilling many of humanity's basic needs: food, feed, energy. To support growers and those who take care of our environment, BASF develops innovative solutions for farming, pest control and landscape management - so that we can effectively contribute to improving people's lives and business' demands. Come join us on our journey to create solutions for sustainable agriculture at the Innovation Center of BASF Belgium Coordination Center CommV in Gent, Belgium.

Placené stáže pro studenty, absolventy a postdoky ze všech oborů

Rozviňte svůj talent u nejlepších agro-potravinářských hráčů v EU během placené stáže!

Postdoctoral Scientist – Landscape genomics and crop adaptation

WorldVeg seeks to employ a Postdoctoral Scientist – Landscape genomics and crop adaptation.

Centrum pro dopravu a energetiku - Koordinátor/ka komunikace Klimatické koalice

Klimatická koalice je platformou českých nestátních neziskových organizací, které se zabývají zejména ochranou klimatu. Nyní hledá koordinátora/ku komunikace na cca 0,75 úvazek. Zájemci o tuto pozici mohou poslat svůj životopis a motivační dopis a to nejpozději do 23. 3. 2021. Více informací naleznete zde

Člověk v tísni - Head of HR department for relief and development department

Člověk v tísni hledá vedoucí/ho HR oddělení. Stali byste se manažerem skvělého týmu nadšených a oddaných personalistů, kteří vás vždy podpoří a určitě vás nakazí svým smyslem pro humor a pozitivním výhledem. Nástup co nejdříve. Nutnost českého a anglického jazyka. Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete motivační dopis a životopis v angličtině přes tento link. Více informací o nabízené pozici zde

FTZ hledá asistenta/ku děkana fakulty

Fakulta tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze přijme zaměstnance na pozici Asistent/ka děkana. Více informací zde.

International Organization for Migration - Resource Management Assistant

IOM nabízí hlavní pracovní poměr na pozici Resource Management Assistant. Úspěšný kandidát bude odpovědný za implementaci a monitorování finančních, administrativních a lidských zdrojů. Místo výkonu práce je Praha, vyžadovanými jazyky jsou čeština a angličtina. Uzávěrka přihlášek je 5. 4. Více informací o této pozici naleznete zde

Diakonie ČCE - tři pozice pro Lutheran World Federation

utheran World Federation je v České republice nově vzniklou organizací, která poskytuje humanitární a rozvojovou pomoc. Její sídlo je v Ženevě.  Momentálně hledá pracovníky na níže uvedené pozice na hlavní pracovní poměr. Místo výkonu práce je Praha. Své životopisy a motivační dopis v angličtině posílejte na sekretariat@diakoniespolu.cz do 10. 3. Více informací pro na následujících odkazech:

NESEHNUTÍ – Koordinátor/ka kampaně za práva zvířat

Trápí tě životní podmínky zvířat ve velkochovech a klimatická krize? Chceš být součástí systémové změny a řešení těchto problémů? Nebojíš se jednat s politiky nebo úředníky? Nezalekneš se vystupování na tiskové konferenci nebo proslovu na happeningu? Myslíš si, že je nejvyšší čas zmodernizovat stravování na školách? Pokud ano, tak posílejte životopisy a motivační dopisy do 7. 3. Forma spolupráce DPP nebo externí. Více informací k dispozici zde.

Agribusiness process facilitator

We offer a full-time position, based on a 36-hour work week. You will work with a small, agile and international team, you will be based in Wageningen or Montpellier. You will report to the Executive Director.

ADRA - Projektový koordinátor

Je vám blízké školní prostředí a pedagogika? Zajímají Vás témata udržitelného rozvoje? Umíte si věci skvěle zorganizovat a nebojíte se práce v týmu? Proč to tedy nezkusit u nás? Uplatněte své odborné dovednosti v humanitární organizaci ADRA na pozici projektový koordinátor GRV. Své životopisy můžete zasílat do konce února. Více informace naleznete zde.

PhD scholarship in ecology of soil-plant interactions in tropical grasslands

3-year PhD position carrying out greenhouse experiments in Norway and field research in Ethiopia; Deadline: 14.03.2021

Člověk v tísni - Projektový/á a mediální koordinátor/ka v programu migace

Informační a mediální Program migrace hledá do svého týmu nového kolegu / novou kolegyni na pozici projektový/á a mediální koordinátora/ka.

INEX - "Pojď k nám na stáž"

Chceš poznat chod zavedené neziskovky? Staň se na 4 měsíce součástí týmu INEX a vyber si z těchto čtyř stážistických pozic – dobrovolnická sekce, vzdělávací sekce, PR sekce a asistent/ka ředitelky.

Arnika - Koordinátor(ka) zahraničních projektů

Arnika hledá komunikačně schopného, samostatného, zodpovědného, pečlivého a tvořivého člověka pro realizaci projektů v zahraničí. Pracovní náplní bude koordinace dílčích aktivit, psaní zpráv a příprava publikací, rozvoj webu, prezentace a vedení seminářů v rámci zahraničních cest. Místem práce je Praha, nebo Olomouc. V případě zájmu se hlaste do 15. 2. Podrobnosti naleznete zde.

MZV ČR - teritoriálního referent v Odboru států Blízkého východu a severní Afriky

Ministerstvo zahraničních věcí vyhlašuje výběrové řízení na pozici teritoriálního referenta II. v oddělení MAŠREK v Odboru států Blízkého východu a severní Afriky v MZV ČR. Místem výkonu služby je Praha. Zájemci se mohou hlásit do 15. února 2021. Podrobnosti naleznete zde.

NESEHNUTÍ - koordinátor/ka personálně-organizačních procesů a péče o zaměstnané

Zajímají tě organizační procesy v nehierarchickém uspořádání organizace? Nelekneš se administrativy, náboru nových zaměstnanců*kyň nebo koncepční práce? Dokážeš efektivně, nenásilně komunikovat, a zároveň respektovat potřeby jiných? Máš zkušenosti s nastavováním personálních procesů a koordinací práce v týmu? Pokud tě k tomu všemu láká práce v organizaci zaměřené na ochranu lidských práv a životního prostředí, tak v NESEHNUTÍ hledají právě tebe! Jedná se o práci na poloviční úvazek. Přihlašovat se můžeš do 14. 2. 2021. Více informací nalezneš ZDE.

English ☰ Menu