Pracovní nabídky

Become a Horizon Europe Young Observer

As part of the European Year of Youth 2022, master's students in the EU are invited to become "Young Observers" in Horizon Europe proposal evaluations. This means you will see how the EU selects projects for funding.

 

Konzultant v oblasti ochrany ohrožených druhů

Po úspěšné realizaci našeho prvního projektu Refork se posouváme k dalším otázkám udržitelného rozvoje. A proto do našeho týmu hledáme nadšence a odborníka na ekologii a ochranu životního prostředí, který nám v našich cílech a vizích pomůže.

LWF Prague PMERL support

Organizace LWF Prague hledá stážistu / zaměstnance na částečný úvazek na dobu určitou, který by vypomáhal týmu pro kvalitu projektů a programů v oblasti především monitoringu realizace projektů LWF organizace (v neziskovém sektoru):

Nabídka práce v Permasemínkách

V Permasemínkách sháníme posily do našeho týmu. Nabízíme práci v přátelském týmu na rodinné ekofarmě zaměřené na pěstování semen zeleniny.

Junior Group Leader Plant Genome Engineering & Senior Scientist Genome Engineering

Within BASF Seed and Traits R&D, genome engineering refers to generation of genetically modified plants. The Plant Genome Engineering group in Trait Research combines state-of-the-art genetic engineering, genome editing, tissue culture and transformation expertise, as well as are highly experienced in workflow-based operational organization aimed at minimal cost and timelines while ensuring required quality. 

Lab technician - Earth and Life Institute

At the Earth and Life Institute of UCLouvain, we're hiring a lab technician to support research projects in geography and earth sciences. Please distribute the announcement through your contacts.

Flower company: PROJECT MANAGER PRO INTERIÉROVOU ZELEŇ

KOHO HLEDÁME? • nadšence, který rád komunikuje se zákazníky a dokáže být jejich kreativním partnerem • milovníka rostlin, interiérového designu a všeho zeleného • zkušeného obchodníka, nebo šikovného absolventa s chutí se do toho opřít • vzdělání, nebo zkušenosti a vědomosti z oboru interiérové zeleně výhodou • teamovou parťačku / teamového parťáka, který umí pracovat samostatně • aktivní řidičku / aktivního řidiče mluvícího anglicky, znalého práce na PC, jež má práci ve Photoshopu v malíčku (nebo bude brzy mít)

Pojďte k nám pracovat: Zahradník (m/ž) Botanické zahrady FTZ

Botanická zahrada České zemědělské univerzity v Praze hledá nového člena do svých pracovních řad. Náš přátelský kolektiv hledá člena, který se společně bude podílet na rozvoji naší botanické zahrady. Čekají Vás nejen základní zahradnické práce, ale můžete svůj potenciál rozvíjet dál. S námi poznáte svět tropických roslin, výborně se pobavíte v kolektivu a získáte neocenitelné zkušenosti.

ADRA, o.p.s.: Projektový/á a finanční manažer/ka - junior

ADRA je mezinárodní humanitární organizace, která poskytuje pomoc lidem, kteří se ocitnou v krizových situacích. Pomáhá při živelních katastrofách doma i ve světě, v zahraničí realizuje dlouhodobé rozvojové i lidsko-právní projekty. V České republice provozuje dobrovolnická centra, která vysílají dobrovolníky do domovů pro seniory, nemocnic a dětských domovů, a program globálního rozvojového vzdělávání Opravdový svět.

Nabídka brigády - tlumočení/překlad v Kongresovém centru

Hledáme studující, kteří hovoří ukrajinsky/rusky/česky. Jedná se o základní tlumočení při vyplňování dotazníků a vyzjištění více informací o situaci dané osoby v Kongresovém centru na Vyšehradě.

ČRA: Administrátor projektů delegované spolupráce

Do našeho týmu hledáme schopného/nou a samostatného/nou kolegu/gyni se smyslem pro pečlivost a detail, který/která bude pečovat o agendu přípravy a administrace projektů delegované spolupráce.

FiBL Europe Job offer: Project Manager

Are you an experienced Project Manager looking for a new challenge? FiBL Europe is looking to engage a Project Manager in Brussels (80-100%). To coordinate a Horizon Europe Innovation Action on the topic of organic breeding starting in mid-2022. The position will imply working closely with colleagues at FiBL Switzerland responsible for the scientific coordination and project partners to effective implementation of all project tasks, deliverables, and milestones. We are looking for a motivated and competent person able to coordinate international teams and with demonstrated experience in the management of research projects funded by EU Framework Programmes. We offer an attractive remuneration package, flexible working conditions, and the possibility of being part of one of the world-leading research networks in organic agriculture.
 
 
Send your application to applicationsbrussels@fibl.org before 28th March 2022.

Vacancy Senior Research Scientist for Silsoe Spray Applications Unit Ltd, UK

For your information, please see the attachment for a vacancy for a senior research scientist for Silsoe Spray Applications Unit Ltd.

Anyone who might be interested can contact prof. Pieter Spanoghe (pieter.spanoghe@ugent.be).

Vacancy for 2 years postdoc in wheat immunity and resistance genetics at SLU (Uppsala)

For those who might be interested, there is a 2 years postdoc position in wheat immunity and resistance genetics opening at SLU (Uppsala) starting from June 1st. The project aims at studying interactions and tradeoffs between plant immune responses, and the identification of genetic traits mitigating such tradeoffs in wheat and its progenitors.

CHARITA ČESKÁ REPUBLIKA: Finanční koordinátor/ka

Ahoj, Máš VŠE nebo školu ekonomického směru a zkušenost s finanční koordinací projektů, rozumíš řeči dotačních programů, jsi pečlivý/á při reportování a zajímá tě humanitární pomoc a rozvojová spolupráce v zahraničí?

Forus - Fundraising & Partnerships Manager

Mezinárodní platforma neziskových organizací Forus hledá zkušeného kolegu či kolegyni na pozici Fundraising & Partnerships Manager. V případě zájmu je nutné zaslat životopis a motivační dopis v AJ a tři reference na e-mail recruitment@forus-international.org. Více informací naleznete zde. Nástup je možný ihned.

DeSIRA-LIFT - Call for experts

DeSIRA-LIFT is looking for two long-term experts to join a core team that will provide support services to research & innovation projects, funded under the DeSIRA Initiative, to enhance their impacts. This core team is responsible for designing and delivering on-demand and pre-defined support services in four areas:

Junior Research Scientist in functional biology of plant-plant interactions

The French National Research Institute for Agriculture, Food, and the Environment (INRAE) is a public research establishment under the dual authority of the Ministry of Agriculture and the Ministry of Research.

Ústav mezinárodních vztahů - referent/ka konferenčního úseku

Zajímáte se o aktuální světové dění, zahraniční politiku a diplomacii? Rádi byste pracovali v respektované výzkumné instituci a poznali vědeckou praxi zevnitř? ÚMV právě vypisuje výběrové řízení na pozici Referent/ka konferenčního úseku. Hlásit se můžete až do 6. února. Všechny potřebné informace najdete zde.

Středisko ekologické výchovy SEVER – pracoviště Horní Maršov - hledá lektora/ku environmentální výchovy

Organizace nabízí pestrou a podnětnou práci na celý či částečný úvazek v příjemném prostředí a přátelském týmu. Informace o pozici naleznete zde anebo na FB. Hlásit se můžete do 31.1.2022 zasláním životopisu a motivačního dopisu na email eva.zastavova@ekologickavychova.cz.

ADRA - PROJEKTOVÝ MANAŽER/PROJEKTOVÁ MANAŽERKA

Záleží vám na tom, aby budoucí generace vnímala svět realisticky? Jsou vám blízká témata udržitelného rozvoje? Máte rádi projektový management, školní prostředí a dokážete skvěle komunikovat? Umíte si věci zorganizovat a kreativně uskutečnit? Máte rádi komiksy? Hledáte smysluplnou práci na plný úvazek? Proč to tedy nezkusit u nás. Uplatněte své odborné dovednosti v humanitární organizaci ADRA na pozici projektový manažer globálního rozvojového vzdělávání.

FoRS - rozšiřujeme tým

FoRS rozšiřuje v souvislosti s blížícím se českým předsednictvím v EU svůj tým a vypisuje výběrové řízení na následující pozice. Všechny pozice jsou otevřeny do 16. ledna 2022.

Pojďte k nám pracovat! FTZ hledá Asistenta/ku tajemnice fakulty

Fakulta tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze přijme zaměstnance na pozici: Asistent/ka tajemnice fakulty

Pojďte k nám pracovat! FTZ hledá Asistentku/Asistenta oddělení mezinárodních vztahů

Fakulta tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze přijme zaměstnance na pozici: Asistentka/Asistent oddělení mezinárodních vztahů