ADRA, o.p.s.: Projektový/á a finanční manažer/ka - junior

ADRA je mezinárodní humanitární organizace, která poskytuje pomoc lidem, kteří se ocitnou v krizových situacích. Pomáhá při živelních katastrofách doma i ve světě, v zahraničí realizuje dlouhodobé rozvojové i lidsko-právní projekty. V České republice provozuje dobrovolnická centra, která vysílají dobrovolníky do domovů pro seniory, nemocnic a dětských domovů, a program globálního rozvojového vzdělávání Opravdový svět.

Projektový/á a finanční manažer/ka - junior

Leží Vám na srdci potřeby lidí v rozvojových zemích nebo regionech zasažených humanitární krizí? Chcete se zdokonalit v projektovém managementu a přípravě grantových žádostí a navazující administrativou? Dokážete spolupracovat s lidmi různých kultur? Pak potřebujeme právě Vás na pozici Projektový/á a finanční manažer/ka zahraničních projektů – junior.

Pozice je vhodná i pro absolventy a absolventky, kteří hledají zkušenosti v oblasti rozvojové spolupráce a humanitární pomoci. Jedná se o juniorní pozici, kde budete mít příležitost se vše potřebné naučit.

Informace o pozici

Společnost
ADRA, o.p.s.
Markova 600/6, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Všechny informace o pozici naleznete ZDE.