ČSO hledá pracovníka na pozici PRACOVNÍK PRO ČLENSKÝ SERVIS

Posláním ČSO je již 93 let ochrana a výzkum ptáků a jejich prostředí. Základem samotné existence organizace jsou členové, kteří ji založili, řídí ji prostřednictvím výboru, financují svými příspěvky a dary a významně se podílejí i na výzkumných, ochranářských i propagačních činnostech. Členský servis je proto klíčovou složkou práce kanceláře ČSO.

Poloviční úvazek (20 hodin týdně)
Pracoviště Praha-Smíchov, Na Bělidle 34.
Nástup 1. února 2020 (nebo dle dohody).

Smlouva na dobu určitou – 2 roky, zástup za mateřskou dovolenou.

Stručný popis práce:

• Vedení členské databáze a zajištění péče o členy (úpravy členských výhod, emailový newsletter, přijímání nových členů, zajištění obnovy členství, komunikace se členy…).
  • Příprava a vedení náboru nových členů.
  • Zodpovídání telefonických a emailových dotazů, týkajících se členské agendy.
  • Příprava a organizační zajištění členských schůzí.
  • Koordinace dobrovolníků.

Požadujeme:

• SŠ vzdělání,
  • dobré komunikační schopnosti v osobním, telefonním i písemném kontaktu,
  • schopnost a chuť být v neustálém kontaktu s různými typy lidí,
  • kreativitu a empatii pro nábor a komunikaci se členy,
  • kladný vztah k nevládním organizacím, k ptákům a k ochraně přírody,
  • schopnost koncentrace a dodržování termínů při větším množství drobných úkolů,
  • alespoň základní znalosti ptáků.

Výhodou

• zkušenosti z práce v členské organizaci (zejména nábor a udržení členů),
  • zkušenosti s prací s databázemi,
  • znalost angličtiny slovem i písmem alespoň na pracovní úrovni.

Nabízíme

• pestrou, kreativní a smysluplnou práci s viditelným ochranářským dopadem,
  • práci ve vlivné nevládní organizaci, která je partnerem BirdLife International v Česku,
  • úvodní zaškolení, možnost účasti na školeních a seminářích,
  • inspirativní, přátelské a vstřícné pracovní prostředí,
  • velkou míru samostatnosti, pružnou pracovní dobu, možnost částečné práce z domova
  • možnost využívání služební SIM s neomezeným tarifem, kvalitní služební dalekohled
  • 5 týdnů dovolené
  • základní mzdu 13 000 Kč (hrubá mzda za poloviční úvazek).

Poznámka

Pracovní náplň zahrnuje i občasné pracovní výjezdy o víkendech či státních svátcích.

Zájemci, hlaste se u ředitele ČSO Zdeňka Vermouzka, 773 380 285, verm@birdlife.cz.

Přihlášky zasílejte emailem, přiložte stručný životopis a vysvětlete, proč máte o tuto práci zájem.

Termín pro zaslání přihlášek je 2. prosince 2019. Pohovory s vybranými uchazeči proběhnou v týdnu od 9. prosince 2019.