Faitrade Česko a Slovensko: Hledáme account manažera/manažerku na plný nebo zkrácený úvazek

Fairtrade Česko a Slovensko je nevládní nezisková organizace, která usiluje o propagaci a rozvoj systému Fairtrade v ČR a na Slovensku, realizuje kampaně na podporu fair trade a dohlíží na správné používání známky FAIRTRADE a podporuje drobné zemědělce a pracovníky ze zemí globálního Jihu a přispívá k etickému způsobu obchodování prostřednictvím:
a. rozvoje trhu s fairtradovými výrobky v Česku a na Slovensku
b. informování veřejnosti o fair trade
c. budování důvěry ve fair trade

Account manažer/manažerka

Zajímá tě obchod v oblasti kávy a kakaa a chceš dělat smysluplnou práci?

Možná hledáme právě tebe!

Jsi komunikativní a baví tě navazovat nové kontakty?
Chtěl/a by ses dozvědět více o kávě, kakau a mezinárodním obchodu a udržitelnosti?
Nevadí ti občasné cestování třeba i do vzdálených míst?
Baví tě vymýšlet nové aktivity a jsi zároveň praktický/á a systematický/á?
Nedělá ti problém angličtina (psaná i mluvená)?
Jsi samostatný/á a rád/a získáváš a analyzuješ nové informace?

Co tě čeká

Jsme menší tým lidí sídlící v Praze se spolupracovníky na Moravě a na Slovensku. Tvojí prací bude orientovat se v zajímavých produktových segmentech hlavně kávy a kakaa, sledovat aktuality a změny v oblasti a přenášet tyto informace jak do týmu, tak je využívat v rozvíjení obchodních aktivit. Čeká Vás spolupráce a jednání s obchodními partnery, získávání aktuálních informací a jejich zpracování, komunikace s kolegy z Fairtrade International a předávání informací do našeho týmu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vyhlašovaná pozice account manažera nevyžaduje nutně zkušenosti v oblasti, ale bez znalosti angličtiny se neobejdeš. Tvoje předchozí znalosti v oblasti obchodu/ rozvíjení obchodu v oblasti HORECA nebo B2B segmentu jsou výhodou.

Co můžeme nabídnout

Nabízíme práci v jedinečném a atraktivním prostředí na pomezí neziskového sektoru a obchodu. Budeš součástí systému mezinárodní organizace Fairtrade International s možností zahraničních pracovních cest a účasti na občasných mezinárodních setkáních. Práce na zkrácený úvazek je po dohodě možná. Nabízíme podporu zkušeného, zavedeného a přátelského týmu.

Odměna je v rozmezí 35 000 - 45 000 hrubého měsíčně v případě plného úvazku a podle předchozích zkušeností.

Více informací naleznete ZDE.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.