FTZ: Studijní referent(ka) pro oddělení V&V

Fakulta tropického zemědělství je malá instituce s pestrými mezinárodními aktivitami v příjemném prostředí moderní budovy a zeleného kampusu. Studenti k nám přijíždějí z různých míst světa s převahou asijských a afrických zemí. Budete v přímé komunikaci se studenty, akademiky školiteli. Stanete se pravou rukou proděkana pro vědu a výzkum.

Co potřebujeme:

• Komplexní zajištění agendy doktorského studia v anglickém jazyce – komunikace, studijní a osobní evidence, organizace přijímacího řízení, kontrola matričních dat a vyplácení stipendií aj.
  • Příprava podkladů a organizace zasedání oborových rad, vědeckých rad, akreditačních dokumentů.
  • Vedení agendy habilitačního a jmenovacího řízení.
  • Podpora sběru dat o publikacích a výsledcích vědy a výzkumu.
  • Organizace interní grantové soutěže, kontrola financování a čerpání prostředků v rámci projektů, správa projektů v univerzitním systému.
  • Spolupráce při organizaci konferencí pořádaných fakultou.
  • Vedení agendy univerzity třetího věku.
  • Samostatné řešení úkolů v rámci managementu vědy a výzkumu včetně přípravy podkladů (dat, zpráv, rozborů, statistik) pro různé účely v rámci FTZ, ČZU i mimo univerzitu.
  • Aktivní součinnost s celoškolskými útvary, které technicky zabezpečují rozvoj vědy a výzkumu na FTZ.

Požadavky:

• SŠ, VŠ výhodou
  • Zkušenost na podobné pozici výhodou, ale zaškolení garantujeme
  • AJ na min. úrovni B1 (mezinárodní prostředí), ČJ výborný
  • Proaktivita, samostatnost, chuť pracovat

Nabízíme:

• 25 dní dovolené, 3 sick days/rok
  • Příjemné prostředí zeleného kampusu – Praha Suchdol
  • Příležitost k osobnímu i profesnímu růstu (jazykové kurzy, tuzemské i zahraniční stáže v rámci programu Erasmus)
  • Program benefitů pro zaměstnance ČZU

Úvazek: 1,0

Nástup od 1. 8. 2023

Prosím zašlete CV a motivační dopis ZDE.