Nabídka práce v Permasemínkách

V Permasemínkách sháníme posily do našeho týmu. Nabízíme práci v přátelském týmu na rodinné ekofarmě zaměřené na pěstování semen zeleniny.

Práce obnáší občasnou obsluhu malotraktoru a mlátičky (zaškolíme), secí a výsadbové práce, ruční plečkování a plení množitelských porostů, zavlažování, sklizeň, zpracování a čištění osiva.

Pracovní doba je pondělí – čtvrtek vždy 7:00 - 15:30. Požadujeme: Rychlost, pečlivost, spolehlivost a vytrvalost. Preferujeme uchazeče s předchozími zkušenostmi v oboru. K obsluze strojů zaškolíme. Nástup možný ihned.

Místo práce: Pňovice 55, 78401 (Litovel 5 km, Olomouc 15 km).

Zájemci prosím pište do zpráv, pošleme Vám další info, případně domluvíme schůzku.

Díky.

Za tým Permasemínek
Marek Kvapil

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.