Stáž pro studenty/ky VŠ (zahraniční rozvojová spolupráce)

Jste studentem/studentkou vysoké školy a zabýváte se problematikou rozvojové spolupráce, humanitární pomoci nebo globálního rozvojového vzdělávání?

FoRS nabízí stáž, kde uplatníte své nápady a kreativitu!

FoRS je platformou sdružující na 40 českých neziskových a dalších organizací, působících v oblasti zahraniční rozvojové spolupráce, humanitární pomoci a globálního rozvojového vzdělávání.

Věnujeme se posilování kapacit organizací, rozvíjení spolupráce mezi členskými organizacemi i partnery mimo platformu, a také zastupování společných zájmů na úrovni ČR i EU. Více informací naleznete na www.fors.cz, popř. na facebookových stránkách.

Délka stáže: min. 6 měsíců, případně dle dohody

Místo: Sekretariát FoRS, Vladislavova 12, Praha 1 (s ohledem na vývoj situace kolem COVID-19 případně z domova)

Více o pozici naleznete ZDE.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.