Fairtrade Česko a Slovensko: Junior account manažer / manažerka – Praha

Forma výběrového řízení: otevřená pracovní pozice s průběžným hodnocením uchazečů

Fairtrade Česko a Slovensko je nevládní nezisková organizace, která usiluje o propagaci a rozvoj systému Fairtrade v ČR a na Slovensku, realizuje kampaně na podporu fair trade a dohlíží na správné používání známky FAIRTRADE.

Možná hledáme tebe!

• Zajímá tě oblast obchodu či marketingu a chceš dělat smysluplnou práci?
  • Jsi komunikativní a baví tě navazovat nové kontakty?
  • Chtěl/a by ses dozvědět víc o mezinárodním obchodu a udržitelnosti?
  • Baví tě vymýšlet nové aktivity a jsi zároveň praktický/á a systematický/á, aby sis uměl/a rozplánovat jednotlivé kroky v přípravě i realizaci aktivit?
  • Nedělá ti problém angličtina (psaná i mluvená)?
  • Jsi samostatný/á a rád/a získáváš a analyzuješ nové informace?

Jsme menší tým lidí sídlící v Praze se spolupracovníky na Moravě a na Slovensku. Vyhlašovaná pozice account manažera je juniorskou pozicí a nevyžadujeme předchozí zkušenosti v oblasti. Tvojí prací by bylo rozvíjet vztahy s obchodníky a zpracovateli, společně s nimi plánovat marketingové akce na podporu systému Fairtrade, vyhledávat potenciální nové partnery, orientovat se v produktových segmentech kávy a kakaa, monitorovat trh.

Nabízíme příležitost pro získání zkušeností na pomezí neziskového sektoru a obchodu a marketingu. Budeš součástí systému mezinárodní organizace Fairtrade International (s možností účasti na občasných mezinárodních setkáních).

Jedná se o práci na částečný úvazek (20-30 hodin týdně). Nabízíme podporu zkušeného a zavedeného týmu (vedoucí obchodu a marketingu, kolegové z oddělení komunikace či vzdělávání a vedení kampaní). Práce vhodná i pro studenty v posledním ročníku studia či čerstvé absolventy. Z hlediska vyžadované flexibility není pozice příliš vhodná pro rodiče na rodičovské dovolené.

Odměna je v rozmezí 18-28 tisíc měsíčně podle předchozích zkušeností a domluveného úvazku.

Místo výkonu práce: Praha

Nástup: dle dohody

Úkol pro účast v první části výběrového řízení: Návrh strategie předvánoční spolupráce s HORECA partnery (obchodní partneři Fairtrade ČS, kteří dodávají certifikovanou kávu do zhruba 50 kaváren a podobných zařízení): Na základě veřejně dostupných informací, například i naší online komunikace, prosím navrhni, se kterými dvěma hlavními partnery ze sektoru HORECA bys plánoval/a předvánoční marketingovou kampaň na téma Fairtrade. V hrubých obrysech navrhni, co bys jim pro tuto kampaň nabídl/a, jaký by mohl být harmonogram přípravy a realizace kampaně a s jakým rozpočtem bys zhruba pracoval/a.

Pokud se chceš o pozici ucházet, prosím zašli svůj stručný životopis, podrobný motivační dopis a jednoduše zpracovaný úkol ve formátu .doc /.docx na adresu dreamjob@fairtrade-cesko.cz. Pro zaslání není žádný termín, výběrové řízení je otevřené průběžně až do doby obsazení pozice.

Kontaktní osoba: Tomáš Bílý, vedoucí oddělení financí a správy tomas.bily@fairtrade-cesko.cz, +420 775 074 030