ČZU ruší od 11. března do odvolání výuku

V souvislosti s rozhodnutím Ministerstva zdravotnictví na základě doporučení Bezpečnostní rady státu ČZU ruší veškerou výuku, a to od 11. března do odvolání.

Vyzýváme všechny vedoucí pracovníky, aby nechali své podřízené na homeoffice, pokud je to možné. Zároveň je třeba zajistit základní provoz fakult, institutu, kolejí a dalších součástí univerzity včetně obou školních podniků.

V souladu s rozhodnutím vlády také rušíme do odvolání všechny kulturní a sportovní akce.

Nadále platí, že pro dotazy ohledně studia se můžete obrátit na vybrané osoby z jednotlivých fakult:

Provozně ekonomická fakulta: dekanat@pef.czu.cz, +420 224 384 345
Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů: Jitka Voženílková, vozenilkova@af.czu.cz, +420 224 384 668
Technická fakulta: Ivana Zástěrová, zasterova@tf.czu.cz, +420 224 383 218
Fakulta životního prostředí: Renata Beránková, berankovar@fzp.czu.cz, +420 224 383 765
Fakulta lesnická a dřevařská: František Stehlík, stehlik@fld.czu.cz, tel. +420 224 383 710
Fakulta tropického zemědělství: Ilona Marková, markovai@ftz.czu.cz, +420 224 382 164
Institut vzdělávání a poradenství: Tereza Popovičová, popovicova@ivp.czu.cz, +420 224 386 001

V ostatních případech se můžete nadále obracet na ředitele Odboru bezpečnosti (Jan Borák: +420 224 384 023), na Oddělení PR (Jana Kašparová: +420 703 182 901; Karla Mráčková: +420 603 203 703), případně na emailovou adresu kancler@czu.cz

Zároveň připomínáme také povinnost všech studentů i zaměstnanců uvést všechny své současné pracovní i soukromé zahraniční cesty do registračního formuláře.

ČZU nově zprovoznila web věnovaný aktuální situaci ohledně koronaviru. Vše na jednom místě objevíte na webu: https://aktualne.czu.cz/cs/.

V návaznosti na rozhodnutí Vlády ČR upozorňujeme, že zákaz cest nově platí na celou Itálii. Navíc všichni, kteří se budou vracet z jakéhokoliv regionu Itálie, musí zůstat v povinné 14denní karanténě, a to pod pokutou až 3 miliony korun.

Individuální případy bez cestovatelské anamnézy je možné konzultovat prostřednictvím emailu bezpecnost@czu.cz nebo security@czu.cz.