První akce organizovaná Ambasadory FTZ slavila úspěch

Ambasadoři z řad studentů FTZ zorganizovali první online akci pro nové studenty, kteří nemají vzhledem k epidemiologické situaci možnost osobního setkání.
 
Akce nazvaná „Meet and Greet“ umožnila neformální mezinárodní setkání studentů prvních ročníků, kteří tak dostali možnost mezi sebou diskutovat v malých skupinkách, lépe se poznat a vytvořit přátelské prostředí pro další komunikaci. Jedinečné akce se zúčastnilo 68 studentů, na programu byly mimo jiné "ice-breaking" otázky a akci rozproudil i tanec! 
 
Pro velký úspěch a pozitivní ohlasy na „Meet and Greet“, je již naplánována další akce, tentokráte nazvaná " Online Game Night ", která se bude konat 25. února 2021. 
 
FTZ děkuje Ambasadorům, kteří v této nelehké době pomáhají svým spolužákům v začlenění do kolektivu a udržení dobré nálady, která je nyní tak potřebná. 
 
Chcete být informováni o akcích Ambasadorů? Zaregistrujte svůj email ZDE.
Více info o Ambasadorech naleznete ZDE.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.