Zveme všechny zájemce o studium a další návštěvníky na Dny otevřených dveří, které proběhnou 12. listopadu 2021 od 9.00 do 15.00 v budově Pavilonu tropického zemědělství, v areálu ČZU v Praze (viz  plánek v příloze).

V rámci programu Fakulty tropického zemědělství ČZU v Praze se můžete těšit na infostánek s informacemi o fakultě a studiu (od 9.00 do 15.00), prohlídky laboratoří a botanické zahrady FTZ (od 9.00 do 14:00), stánek Derbianus Conservation prezentující záchranný program antilopy Derbyho (od 9.00 do 14:00) a samozřejmě na férovou kávu od spolku Be Fair na ČZU (od 9.00 do 14:00). Dále se můžete dozvědět něco o farmovém chovu antilop losích a lam guanako, k vidění budou i ukázky antilopích rohů a kůží.

Informační schůzky pro zájemce o studium proběhnou v pátek a sobotu vždy od 9.00, 11.00 a 13.00 v místnosti 128. Informační schůzky trvají cca 30 minut.

Událost na Facebooku naleznete ZDE.

Pokud páteční akci nestihnete, můžete se k nám připojit online na Facebooku či zhlédnout videa na fakultním YouTube kanálu.

Můžete nás kontaktovat na našich sociálních sítích:

Facebook a Instagram (@ftz.czu.cz), e-mailem: admission_ftz@ftz.czu.cz nebo telefonicky: +420 22438 2164 – dotazy týkající se přijetí do studia, průběh studia apod.

Těšíme se na vás! Vaše Fakulta tropického zemědělství

Pusťte si video Věda na Tropech, které vám poodhalí, jaký výzkum probíhá v nově vybudovaném Pavilonu tropického zemědělství na FTZ:

Kdo vás na Tropech bude učit si můžete prolistovat ZDE a nebo si můžete poslechnout rozhovor s naším děkanem prof. dr. ir. Patrick Van Damme ZDE.

Zajímá vás, jak vypadá studium a výjezdy našich studentů? Podívejte se na video nebo do galerie níže.

Podmínky pro vstup do budov ČZU v rámci Dne otevřených dveří naleznete ZDE.