Chcete pracovat na FTZ ČZU?

Umíte anglicky? (alespoň úroveň B1) Rád/a komunikujete s lidmi? Rád/a pracujete s počítačem? Právě Vás hledáme! Fakulta tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze přijme zaměstnance na pozici: Referent oddělení pro vědu, výzkum a doktorské studium.

Hledáme někoho příjemného, komunikativního, zodpovědného. Vhodné i pro absolventy, praxe z vysokoškolského prostředí výhodou. Jedná se především o administrativní činnosti spojené s agendou doktorského studia, vědy a výzkumu.

Nástup možný ihned po ukončení výběrového řízení. Pracovní úvazek 1,0 (40 hodin týdně). V případě zájmu o danou pozici, zašlete prosím profesní životopis na email: horakovamarie@rektorat.czu.cz Uzávěrka výběru: 21. 10. 2018

Další informace naleznete v přiloženém letáku.