Doplňující etapa přijímacího řízení pro bakalářské programy na FTZ

Fakulta tropického zemědělství oznamuje doplňující etapu přijímacího řízení pro bakalářské programy. Online přihlášku je potřeba vyplnit do 15.7.2024.

Uchazeči se mohou ucházet o přijetí do dvou bakalářských programů – Tropické zemědělství a International Cooperation in Agricultural and Rural Development (ICARD).

  1. Studijní program - Tropické zemědělství

Tento program se zaměřuje se na pěstování tropických plodin, chov zvířat a potravinářství. Pomocí volitelných předmětů si uchazeči mohou vybrat směr, který jim bude nejbližší. Výuka probíhá primárně v českém jazyce, ale některé přednášky mohou probíhat i v angličtině.

Detaily najdete na tomto odkaze.
  1. Studijní program International Cooperation in Agricultural and Rural Development (ICARD)

Tento program je vyučován v angličtině a zaměřuje se na rozvoj venkova a zemědělství, plánování a řízení projektů a potravinovou bezpečnost v rozvojových zemích.

Detaily najdete na tomto odkaze.

Toto je jedinečná příležitost pro ty, kteří chtějí nejen studovat, ale také poznávat svět a věnovat se smysluplné práci. Studium na FTZ nabízí výuku v multikulturním prostředí, v moderním a ekologickém kampusu s unikátním zázemím. K dispozici jsou špičkově vybavené laboratoře, Botanická zahrada, Herbárium nebo Výzkumné pracoviště pro chov antilop a lam. Vyučující jsou mezinárodně uznávanými experty s bohatými zkušenostmi a nabízí skvělé příležitosti zapojit se do výzkumných projektů a zaměřit se na aktuální témata jakými jsou udržitelné zdroje energie, ochrana biodiverzity, mezinárodní rozvojová spolupráce, potravinová bezpečnost, a mnoho dalšího.

Pro více informací navštivte naši sekci pro uchazeče.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.