Doplňující etapa přijímacího řízení pro magisterský program IDAE

Fakulta tropického zemědělství oznamuje doplňující etapu přijímacího řízení pro magisterský program International Development and Agricultural Economics (IDAE). Online přihlášku je potřeba podat do 15.7.2024.

Studijní program International Development and Agricultural Development se zaměřuje se pochopení role ekonomických teorií v rozvoji zemědělství, snižování chudoby a ochrany přírodních zdrojů zejména v tropických oblastech a méně rozvinutých regionech světa. Je založen na profilu čtyř výzkumných týmů v jejichž gesci studenti zpracovávání diplomové práce, na kterou je kladen hlavní důraz při studiu. Během studia jsou k dispozici volitelné předměty pro zvýšení specializace. Student se zapojuje do výzkumných aktivit vědeckého týmu a absolvuje pracovní stáž v Česku či zahraničí. Výuka probíhá v anglickém jazyce. Tento studijní program představuje skvělou možnost pro studující, kteří chtějí během studia také poznávat svět a věnovat se smysluplné práci a přispět tak k rozvoji zemědělství a zvýšení odolnosti drobných farmářů.

Detaily k programu najdete na tomto linku.

Studium na FTZ nabízí výuku v multikulturním prostředí, v moderním a ekologickém kampusu s unikátním zázemím. K dispozici jsou špičkově vybavené laboratoře, Botanická zahrada, Herbárium nebo Výzkumné pracoviště pro chov antilop a lam. Vyučující jsou mezinárodně uznávanými experty s bohatými zkušenostmi a nabízí skvělé příležitosti zapojit se do výzkumných projektů a zaměřit se na aktuální témata jakými jsou udržitelnost faremních postupů a jejich adaptace na klimatické změny, formulace a implementace účinných politik a rozvojových programů, propojení zemědělství s ochranou biodiverzity a životního prostředí, dosažení potravinové bezpečnosti a kvality potravin, přechod na udržitelné zdroje energie, a mnoho dalšího.

Pro více informací navštivte naši sekci pro uchazeče.

Upozorňujeme uchazeče, že pro přijímací pohovory bude nutná osobní účast. Online pohovory nebudou možné.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.