Erasmus - studijní pobyty - možnost studia v letním semestru 2018

V období od března do září 2018 máte možnost vyjet na studijní pobyt v rámci programu Erasmus+ 2017/2018. Minimální délka studijního pobytu jsou 3 měsíce, datum ukončení nejpozději 30.9.2018.

Maximální délka mobility v rámci programu Erasmus+, včetně Erasmus Mundus, v dané úrovni studia (doktorandském studiu) je 12 měsíců.

Základní informace o programu naleznete na webových stránkách ZDE a na letáčku v příloze.

Nabídku univerzit, kam byste mohli jet, můžete projít s oddělením mezinárodních vztahů FTZ nebo se svým školitelem, který také může mít dobré kontakty na zahraniční škole.

Studijní náplní na zahraniční univerzitě by mohlo být:

• studium v celém letním semestru,
  • práce na dizertační práci,
  • práce na projektu, v laboratoři apod.,
  • zapojení do letní kurzů, pokud je zahraniční univerzita nabízí.

Tento studijní pobyt můžete využít jako povinný zahraniční výjezd v rámci doktorandského studia a navážete nové užitečné kontakty vhodné pro další práci.

Pokud máte o studijní pobyt zájem, obraťte se na oddělení mezinárodních vztahů FTZ pro získání dalších informací, jak postupovat.