Erasmus - studijní pobyty - možnost studia v letním semestru 2018

V období od března do září 2018 máte možnost vyjet na studijní pobyt v rámci programu Erasmus+ 2017/2018. Minimální délka studijního pobytu jsou 3 měsíce, datum ukončení nejpozději 30.9.2018.

Maximální délka mobility v rámci programu Erasmus+, včetně Erasmus Mundus, v dané úrovni studia (doktorandském studiu) je 12 měsíců.

 

Základní informace o programu naleznete na webových stránkách ZDE a na letáčku v příloze.

 

Nabídku univerzit, kam byste mohli jet, můžete projít s oddělením mezinárodních vztahů FTZ nebo se svým školitelem, který také může mít dobré kontakty na zahraniční škole.

 

Studijní náplní na zahraniční univerzitě by mohlo být:

  • studium v celém letním semestru,
  • práce na dizertační práci,
  • práce na projektu, v laboratoři apod.,
  • zapojení do letní kurzů, pokud je zahraniční univerzita nabízí.

 

Tento studijní pobyt můžete využít jako povinný zahraniční výjezd v rámci doktorandského studia a navážete nové užitečné kontakty vhodné pro další práci.

 

Pokud máte o studijní pobyt zájem, obraťte se na oddělení mezinárodních vztahů FTZ pro získání dalších informací, jak postupovat.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.