Fakulta tropického zemědělství vítá nové studenty!

Fakulta tropického zemědělství se může pochlubit velkou mezinárodní podporou nově přijíždějícím studentům, a to i díky pomoci našich aktivních studentů – „Student Ambassadors“, kteří spolupracují s fakultou. Ti svými aktivitami podporují nově přijíždějící studenty, sdílejí s nimi své neocenitelné zkušenosti a rady.

Co nabízí naši ambasadoři novým studentům?

• Informace na sociálních sítích - International Fridays (viz video výše)
  • Odpovědi na dotazy studentů prostřednictvím emailu
  • Sdílí zkušenosti na webináři pro zahraniční studenty žádající o studijní pobyt v ČR (duben)
  • Podílejí se na přípravě „Welcome“ kurzu (září)
  • Připravují se i tzv. „Buddy tour“ po kampusu pro nově přijíždějící studenty
  • Spolupracují na Dni otevřených dveří (video)

Kromě vlastní podpory nových studentů spolupracují ambasadoři s fakultou na mnoha dalších aktivitách a projektech.

Více informací naleznete zde. Neváhejte nás kontaktovat na student_ambassadors@ftz.czu.cz