Nabídka práce na FTZ: Finanční manažer pro OP VVV

Děkan Fakulty tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice finančního manažera pro OP VVV - Pavilon tropického zemědělství na Fakultě tropického zemědělství.

Náplň práce:
  • přímá odpovědnost za finanční řízení projektu
  • zajištění komplexního procesu administrace dotace (tj.: příprava a zpracování podkladů pro projektového manažera – části monitorovacích, průběžných, závěrečných a jiných zpráv, žádostí o platby, výkazů uznaných nákladů, vypořádání připomínkovacích řízení, přehledů, řešení nesrovnalostí atd.)
  • příprava všech potřebných a podpůrných podkladů pro finanční řízení projektu
  • komunikace s přiděleným s finančním manažerem z odd. pro strategii ČZU, spolupráce s vedoucím realizačního týmu projektu, projektovým manažerem a koordinátorem projektu
  • monitorování a vyhodnocování aktuálních podmínek a pravidel OP, odpovědnost za jejich plnění
  • monitorování a administrativní kontrola veškerých, zejména finančních dokumentů a činností projektu ve vztahu k plnění podmínek a pravidel OP
  • spoluúčast při přípravě a nastavení interních podpůrných metodických dokumentů v souvislosti s finanční správou projektu
  • monitoring čerpání rozpočtu projektu a jeho aktualizace
  • spoluúčast na přípravě podkladů k smluvnímu zajištění dodávek,
  • koordinace zpracování účetních dokladů v souladu s požadavky na projekt, úzká spolupráce s ekonomickým oddělením ČZU a oddělením pro strategii
  • administrativní a metodická podpora členům pracovního týmu
  • spoluúčast na přípravě a realizaci veřejných zakázek spojených s řešením projektu

Kvalifikační předpoklady

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického či právního směru
  • orientace v legislativě, porozumění právním textům
  • velmi dobrá znalost Windows a MS Office
  • po zaškolení orientace a práce v EIS Magion a DMS
  • zkušenost s projektovým a finančním řízením a komplexním administrativním řízením dotace v rámci OP
  • komunikační, organizační a koordinační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení, pečlivost a flexibilita
  • odolnost proti stresu
  • týmový hráč
  • ochota a potřeba učit se novým věcem

Výhodou je

  • předchozí absolvování obchodní akademie či ekonomického lycea
  • zkušenosti v oblasti mezinárodních projektů (7RP)
  • znalost problematiky veřejných zakázek
  • zkušenost s infrastrukturně orientovanými projekty
  • znalost prostředí výzkumné organizace
  • znalost anglického jazyka
  • znalost podvojného účetnictví, zákona o účetnictví a dalších norem

Nabízíme

  • práce na poloviční úvazek formou DPČ, pozice rozdělená mezi dvě osoby, po zapracování a domluvě možnost změny na pracovní poměr
  • práce na dobu určitou po dobu plánovanou v projektu
  • zajímavou a vysoce odbornou práci
  • profesní růst a rozšíření pracovních zkušeností
  • mladý přátelský kolektiv

Nástup: ihned

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete Váš strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii diplomu a maturitního vysvědčení nejdéle do 14.6.2017. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

Více informací naleznete ZDE.

Další články v rubrice

English ☰ Menu