Zveme všechny zájemce o studium a další návštěvníky na Den otevřených dveří, který proběhne 20.11. 2020. od 9.00, letos netradičně ve virtuálním prostoru.

  • Čekají vás informační videa o fakultě i záběry z našich projektů ve světě
  • Promluví k vám děkan, který představí studijní programy
  • Ke zhlédnutí budou i přednášky na nejrůznější témata skrze fakultní Youtube kanál
  • Součastí bude i živé vysílání mezi 11-12h na našem Facebooku se současnými studenty Fakulty tropického zemědělství - Markem (Katedra udržitelných technologií) a Bárou (Katedra tropických plodin a agrolesnictví), kterých se bude možné na cokoliv zeptat.

Budete si moci představit, jaké to je být naším studentem i z pohodlí vašeho domova.

Tak neváhejte a sdílejte svůj virtuální prostor s námi a pojďme společně nahlédnout do světa tropů.

Program bude zahájen v 9:00 livestreamem na Facebooku ČZU, kde kolem 10:00 promluví i děkan FTZ prof. Ing. Jan Banout Ph.D.

Těšíme se na vás!

Další informace o virtuálním Dni otevřených dvěří na ČZU naleznete ZDE.

A jak vypadá studium a výjezdy našich studentů? Podívejte se na video nebo do galerie níže:

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.